1/13/2016

ZAMEK CZOCHA PHOTODIARY

Chcąc nie chcąc na studiach właśnie rozpoczyna się sesja - specyficzny okres czasu kiedy zdaję sobie sprawę na ilu zajęciach nie byłam, z iloma profesorami widzę się pierwszy raz podczas egzaminu i ile materiału mam do ogarnięcia w przeciągu kilku dni. W następnym tygodniu (oprócz czwartku, jej!) mam codziennie jakieś zaliczenia i już dzisiaj czuję to niefajne kłucie w brzuchu. Stres powoli zaczyna rewolucję z moim organizmem a ja mam lekki żal do siebie, że znowu zostawiłam wszystko na ostatnią chwilę przez co moja internetowa działalność będzie musiała zostać odstawiona na następny tydzień. Jak dobrze, że dzisiaj dane mi było odespać kilka dni kucia po nocach i robiąc porządek w notatkach (także tych, które mam na komputerze) znalazłam zdjęcia z listopada (taa...), których tutaj nie publikowałam - nie wiedząc czemu. Oczywiście, był to dla mnie bardzo ważny prywatnie wyjazd ale myślę, że choć kilkoma zdjęciami mogę się tutaj podzielić. Zamek Czocha zwiedziliśmy w drodze powrotnej i bardzo pozytywnie nas zaskoczył. Potwierdziły się opinie, które wyczytałam przed przyjazdem. Faktycznie przypomina Hogwart i nie ukrywam, że trochę pożałowałam moich 22 lat i faktu, że nie mogę już uczestniczyć we wszystkich zabawach dla Potterhead, które tam się odbywają. To trochę zabawne, że piszę Wam iż chciałabym pobawić się w ucznia magicznej szkoły podczas gdy nie mogę się zmusić do otwarcia notatek z makroekonomii...:) Dajcie znać czy byliście w tym miejscu i trzymajcie kciuki za moje egzaminy! Buziaki xo!

8 komentarzy:

 1. Nigdy tam nie bylam, ale uwielbiam takie miejsca, wiec jak tylko bede w Pl to napewno sie tam wybiore ;)
  Pieknie wygladasz! Sliczna czapa :)
  Aha, powodzenia z nauka :*

  OdpowiedzUsuń
 2. Śliczne zdjęcia , super wygladasz ;)
  http://xthy.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Zamek Czocha to bardzo fajne miejsce na weekendowe wycieczki :) Ślicznie wyglądasz!

  OdpowiedzUsuń
 4. Cudownie wyglądasz <3

  http://www.fashionmint.pl/

  OdpowiedzUsuń
 5. Ślicznie wyglądałaś! :) karmelowy płaszczyk z bordowa spódniczką komponuje się swietnie :) pozdrawiam! ;) natalkajankosia.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. Cudowne, bardzo klimatyczne zdjęcia. O tym zamku słyszę po raz pierwszy,charakterystyczna wieża rzuca się w oczy :-) Pięknie wyglądasz w tym zestawie kochana!

  OdpowiedzUsuń
 7. piękny zamek i świetnie się komponuje Twoja stylizacja na takim tle! wyglądasz fantastycznie;)
  Sandicious

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2017 emyllka