5/09/2013

Słoneczna niedziela we Wrocławiu cz.2

Druga część. 
Wczoraj wspominałam o tym jak korzystając z pięknej pogody udałam się z moim chłopakiem na spacer we Wrocławiu. Odwiedziliśmy Halę Stulecia, Ogród Japoński, Ostrów Tumski i wrocławski rynek. Zapraszam na nadrobienie fotorelacji z pierwszej części dnia :)
Słoneczna niedziela we Wrocławiu cz1

Zachwyceni ogrodem japońskim udaliśmy się na Ostrów Tumski który uznawany jest za jedno z najbardziej klimatycznych miejsc we Wrocławiu. Uwielbiam ciszę i spokój tego miejsca. Oczywiście nie mogliśmy ominąć mostu zakochanych. Swoją kłódkę byliśmy zawiesić zaraz na początku października i gdy tylko przybyliśmy na miejsce zaczęliśmy szukać "naszej". Niestety (albo stety, no bo to raczej nie jest negatywne zjawisko :)) we Wrocławiu przybyło tyle kłódek, co zakochanych i ta 'nasza' (dłuuuugo szukaliśmy) schowała się gdzieś wśród 41790414124 innych.


 (Zdjęcia w dniu, kiedy poszliśmy zawiesić kłódkę - następnym razem zapamiętamy, gdzie dokładniej powinna być :P) 

Wrocławski rynek. Według mnie jeden z najpiękniejszych w Polsce. Uroku dodają mu ludzie cieszący się ciepłym popołudniem, pełne gwaru knajpki, dzieciaki biegające z balonami itd...Właśnie takie dni lubię. Kiedy moje oczy mają okazję zobaczyć wiele ciekawych rzeczy a wieczorem nogi przypominają o zrobionych kilometrach. Oby tylko pogoda pozwoliła na poznawanie kolejnych miejsc.

Ktoś zna jakieś ciekawe miejsce do odwiedzenia we Wrocławiu :)?

6 komentarzy:

 1. super zdjecia :)
  aleksandra-fortuna.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Wrocław ♥
  piękne zdjęcia !

  OdpowiedzUsuń
 3. Rozdanie kosmetyczne u mnie! Ziemia Egiptu BIKOR do wygrania! Zapraszam :)
  http://youbeautiful-kosmetycznefantazje.blogspot.com/2013/05/mae-rozdanie-wielka-nagroda.html

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2017 emyllka